Trofetë

                             Premier League

Picture

19 here ne vitet:

1908,1911,1952,1956,1957,1965,1967,1993,1994,1966,

1997,1999,2000,2001,2003,2007,2008,2009,2011.

                                                                             Fa Cup

Picture

11 here ne vitet:

1909,1948,1963,1977,1983,1985,1990,1994,1996,1999,2004

COMMUNITY SHIELD

Picture

20 here ne vitet:

1908,1911,1952,1956,1957,1965,1967,1977,1983,1990,1993,1994,

1995,1996,1997,1999,2003,2007,2008,2010,2011

UEFA SUPER CUP

Picture

1 here ne vitin 1991

FOOTBALL LEAGUE CUP

Picture

2 here ne vitet 1992 dhe 2006

EUROPEAN CUP WINNERS’ CUP

Picture

1 here ne vitin 1991

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Picture

3 here ne vitet 1968,1999 dhe 2008

INTERCONTINENTAL CUP

Picture

2 here ne vitit 1999 dhe 2008
Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s