Jones i gatshëm ndaj Wigan


 

Pas lëndimit që Phil Jones e pësoi ndaj Fulham një lajm erdhi se ai do mungon rreth 1 muaj por këtë gjë e ka anuluar stafi mjesorë i Manchester United.

pasi i është bërë diagnoza është konfirmuar se ai ka pësuar vetem tronditje në kokë pas atij dueli ndaj me Dempsey në ajër ku ai e goditi me bryl dhe United janë të kënaqur me këtë lajm po ashtu ai do të jetë i gatshem të luaj ndaj Wigan.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s