Nani lëvdon supergolin


Superylli portugez, Nani ka shprehur kënaqësinë e tij për golin e shënuar ndaj Bosnjës në sfidën vendimtare të play offit për kualifikim në Euro 2012.

“Portugalia 6-2 Bosnja! Ne e arritëm qellimin tonë dhe jemi të lumtur që i gjithë stadiumi na ka duartrokitur”.

“Jam i lumtur që shënova një gol aq të mirë dhe aq vendimtar për Portugalinë. Çfarë ndeshje interesante me përkrahje fantastike nga tifozët”, tha Nani.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s