United partneritet me Du Mobile


Manchester United dhe Du Mobile nga Emiratet e Bashkuara Arabe kanë nënshkruar një kontratë dy vjeçare të partneritetit.

Marrëveshja në mes të Manchester United dhe Du Mobile nga Dubai do t’i kushtoj telefonisë mobile 2 milion funta të cilat do te i’a paguaj Manchester United.

Të gjithë fansat e Manchester United në Emiratet e Bashkuara Arabe do të informohen LIVE me rezultatet, shancat e golave, intervistat eksluzive, xhirimet prapa skenave etj.

Manchester United përfiton rreth 100 milion funta në vit nga marreveshje të tilla anë e mbanë globit.

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s