United, 8 milionë funte për Bruno Sorianon


Kampioni në fuqi dhe lideri i Anglisë,Manchester United ka ofruar 8 milionë funte për të tentuar sigurimin e shërbimeve të mbrojtësit të krahut të majtë nga Villareali.

Duket se vetëm Evra i duket ideal Fergusonit për pozitën e mbrojtësit në krah të majtë por tani ai dëshiron ta ketë edhe zëvendësimin e tij.

Bruno Soriano po kalon në një formë mjaftë të mirë dhe tani as paga nuk duket e vogël dhe asesi nuk përjashtohet mundësia për kalimin te Manchester United.

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s