Henderson dëshiron të jetë titullar ndaj Unitedit


Jordan Henderson është i kënaqur me mënyrën si ka filluar karriera e tij te Liverpooli dhe shpreson që të luajë nga fillimi në derbin kundër Manchester Unitedit.

Pasi nuk startoi në derbin lokal ndaj Evertonit, anglezi shpreson që të luajë nga fillimi në takimin e fundjavës ndaj Djajve të Kuq.

“Shpresoj të filloj në derbin e radhës (të shtunën ndaj United)”, ka thënë mes tjerash Henderson për Sky Sports News.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s