Anfield do të jetë ferr për Rooneyn


Legjenda e Liverpoolit, Alan Hansen ka thënë se fansat e Liverpoolit do t’i tregojnë Rooneyt se çka është ferri në derbin ndërjmet Liverpoolit dhe Manchester United që zhvillohet këtë javë.

“Ndoshta Rooney është i frustuar pas ndeshjes kundër Malit të Zi, por ai ishte i çmendur pasi ka bërë atë gjë kundër një klubi të dobët”.

“United shkon në Anfield për tu takuar me Liverpoolin këtë të shtune. Si një lojtar i Manchester United dhe si një ish-lojtar i Evertonit kjo do të ishte një mundësi e shkëlqyer që fansat e Liverpoolit t’i përkeqësojnë javën”.

“Fansat e Liverpoolit do t’i tregojnë Rooneyt se çka është ferri në ndeshjen e së shtunës”, tha Hansen për Telegraph.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s