Interi thërret Unitedin për Sneijderin


Interi e ka në plan qe ta shesë Wesley Sneijderin gjatë janarit për të arritur deri te fondet që do të shfrytëzohen për rindërtimin e skuadrës.

Interi shpreson që të ringjallë bisedimet me Manchester United dhe Manchester Cityn për holandezin, i cili vlen jo më pak se 25 milionë funte.

Nerazzurët janë të interesuar që të transferojnë brazilianët Lucas Leiva dhe Casemiron, ashtu sikurse asin gjerman Mario Goetze.

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s