Tevez të rikthehet te United


Agjenti italian, Peppino Tirri ndjen se një rikthim i Carlos Tevez te Manchester United nga Manchester City është shumë i mundur.

“Unë vërtet mendoj se Tevez do të shitet në afatin tjetër kalimtar. Ku do të përfundojë? Unë mendoj se hipoteza më e qëndrueshme tani nuk është Interi: Interi nuk ka nevojë për të, ka shumë sulmues”.

“E njëjta gjë për Real Madridin. Ai ka gjasa të kalojë te Juventusi. Mos e mbyllni mundësinë e qëndrimit të tij në Angli dhe ndoshta një rikthim te United”, deklaroi Tirri për Calciomercato.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s