Pogba beson se do të jetë startues te United


Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba beson se ai do të jetë në gjendje për të zënë një vend në formacionin bazë te skuadra e Sir Alex Ferguson.

“Një huazim imi në ligën e dytë të Anglizë është biseduar gjatë fillimit të këtij sezoni, por Ferguson nuk e dëshironte largimin tim”.

“Kjo tregon se ai ka besim të plotë te unë. Unë jam krenar me atë që jam duke bërë. Unë jam afër të arrijë te klubi i parë dhe shpresoj se këtë gjë do ta bëj në këtë sezon”, tha Pogba për French Football Federation.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s