Nani në radarin e Interit


Siq citon gazeta portugeze ”A Bola” traineri i Interit Ranieri është duke kërkuar nga drejtuesit e zikaltërve që me çdo kusht ne skuadër të sjellin sulmuesin Portugez Nani nga Dijajt e Kuq.


Zikaltërit duket se jan të gatshëm të hidhen në sulm për shërbimet e portugezit,gjithashtu mbetet te shihet në afatin kalimtar te janarit nëse do të ketë levizje në këtë drejtim, pasi qe zikalterit kishin tentuar qe portugezin ta transferojn që në afatin kalimtar verorë qershor.

Por forma e portugezit është fenomenale dhe vështirë që Fergie do e pranojë largimin e tij nga skuadra e Manchester United.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s