Valencia bën gati 12 milionë për Berbatov?


Valencia është duke përgatitur një ofertë të janarit për sulmuesin e Manchester United, Dimitar BerbatovDaily Star shkruan se klubi spanjoll, i cili dështoi ta transferojë bullgarin gjatë verës, do të ofrojë 12 milionë funte në janar.

Berbatov haptas ka deklaruar se do të largohet nga Manchester United në afatin e ardhshëm kalimtar, pasi ka qenë nën hijen e sulmuesve Wayne Rooney, Danny Welbeck, Javier Hernandez dhe Michael Owen.

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s