Rooney: Do te fitojme trofe kete sezon


Sulmuesi i United, Wayne Rooney ka deklaruar se United do te fitoje te pakten nje trofe kete sezon.
“Per ne, ne shikojme te fitojme sa me shume trofe cdo vjet pasi jane keto rregullat dhe ambiciet e klubit tone.

Por Une personalisht kam deshir te fitoje PremierLeAGUEn pasi eshte nje ndenje e papershkrueshme, mirepo edhe trofeu i Liges se Kampioneve eshte nje trofe i madh dhe ate do te mundohemi ta fitojme.”

“Ne tani po luajme nje loje me te shpejte, pasi kemi shume lojtare te rinje kualitativ dhe kemi shume me shume perqinjde te topit se kundershtari dhe i vejme ne depresion dhe mendoj qe kjo gje eshte e mire per ne lojtaret.” deklaroi KING WAZZA.

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s