Pse ju bashkua Man Utd, Phil Jones


-“U bashkova me kete klub sepse e ndjeja qe ishte i duhuri per mua.Dhe,nese do me duhej te prisja per te ardhur ketu,isha i pregatitur per kete.


-Doja qe te vija ketu dhe te luaj,nuk doja te vija nga Blacburn ku luaja cdo jave, dhe ketu qe te luaj pergjysme, por isha i pergatitrur per nje start te tille.
-Ishte ndjenje e mrekullueshme kure degjova se UNITED jane te interesuar per mua.Biseda me BOSSIN,takimi personal me te dhe deri te momenti i nenshkrimit-gjithqka fantastike.
-Shume klube ishin te interesuara per mua por UNITED ishinte duhurit per mua.Takimi me njerezit ketu per here te pare, me staffin me gjithqka qe kishte te bente me kete klub-ishte fantastike.
-Eshte nje ndjenje e mrekullueshme kur te krahasojne me legjenda si Duncan Edwards, dhe per nje lojtar te ri si une, te arrij ne nje stad te tille ku jam sot eshte me te vertete briliante.
-Kur vij ne mengjes ne trening shoh qe te gjithe flasin ne nje ritem dhe ne nje fryme si ajo e BUSSBY,por sdua qe kjo te me afektoje mendjen.Gjithqka qe dua te bej eshte te bej lojen time dhe te bej ate qe e bej tashme nje kohe-te jam me te miren prej vetes time per kete klub

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s