Ferguson i befasuar me Cityn


Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka zbuluar se ai është i befasuar nga fillimi impresiv i sezonit i rivalit lokal, Manchester City.

“Ata janë një ekip i mirë dhe ata gjithmonë do të ishin aty. Sergio Aguero është përshtatur shumë mirë, pas arritjes në Ligën Premier, pasi ai është një kërcënim aq i madh për golin në zonën e penaltisë. David Silva po ashtu është një lojtar shumë i mirë”

“Ne vetëm duhet të sigurohemi të jemi të gatshëm për Cityn kur të takohemi me ta”, ka thënë Ferguson për Inside United.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s