Ferdinand po lufton për të ardhmen e tij në Man Utd


Rio Ferdinand, është duke luftuar për të ardhmen e tij në Manchester United.Sun thotë se Ferdinand, 32, u la edhe jashtë Anglisë nga Fabio Capello për sfidën e të premtës me Malin e Zi.


Phil Jones do të jetë zëvendësuesi i tij, Sir Alex Ferguson ka qenë gjithashtu plot me lëvdata për Jonny Evans në partneritet me Jones, ndërkohë që kapiteni i klubit Nemanja Vidiç do të kthehet nga lëndimi pas shpërbërjes ndërkombëtare dhe forma mbresëlënëse e Chris Smallinge vë në rrezik kapitenin.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s