De Gea shpjegohet, ishte keqkuptim


Porteri i Manchester United, David De Gea ka shpjeguar rastin e tij të para një jave, kur mediat e ishullit raportuan se ai ishte zënë duke vjedhur ca ëmbëlsira në një market.

 

Në një intervistë për një radio spanjolle, De Gea ka thënë se gjithcka ishte keqkuptim dhe nuk bëhet fjalë ashtu sic ka dal në media.”Isha në supermarket me miq dhe të afërm të mi. Provova disa prej tyre, dhe më pas e kuptova se nuk e kishta portofilin me vete. Provova të shkoj në makinë për ta marrë, dhe sigurimi tentoi të më ndalojë për të mos shkuar pa paguar. Provova ta shpjegoj por anglishtja ime nuk është e mirë” ka thënë portieri spanjoll.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s