Scholes: Më mungon futbolli


Legjenda e gjallë e Manchester United, Paul Scholes, ka deklaruar se shprehet i brengosur dhe i mungon futbolli në jetën e tij të përditshme.

Më janë dashur 3-4 muaj që të ndjejë mungesen e futbollit. Më mungon futbolli. E dija që në finale në Wembley ndaj Barçës nuk do luaja. Pra, u binda që nuk jam më aq i mirë sa te meritoj një pozitë startuese, prandaj erdha ne përfundim që duhet të tërhiqem.” – tha legjenda e United, Paul Scholes.

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s