Nani lojtari i muajit shtator te United


Mesfushori i Manchester United, Luis Nani, është zgjedhur si lojtari i muajit shtator nga fansat e United në sondazhin e vendosur nga faqja zyrtare e United, http://www.manutd.com.

Luis Nani morri gjithësejt 36% të votave, duke lënë prapa Wayne Rooneyn me 26% dhe në vendin e tretë poriterin, David de Gea me 19%. Të nominuar ishin edhe Phil Jones e Ryan Giggs.

Në këtë sondazh votuan më shumë se 15.000 fansa në faqen zyrtare të Manchester

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s