Ferguson kerkon që Vidic Smalling Cleverley të jenë të gatshëm kunder Liverpoolit


Trajneri i Manchester United i ka bere thirrje stafit mjekesor qe te shpejtoje ti sheroje treshen VIDIC-CLEVERLEY-SMALLING

“Gjeja me e rendesishme eshte qe ata para ndeshjes me Liverpoolin te rikthehen ne kombetaret e tyre dhe te luajne ne trening dhe ndoshta te inkuadrohen ne ndeshjet e tyre”.

“Ne me te vertet deshirojme qe te rikthehen Vidic,Smalling dhe Cleverley pasi do te ishim me te kompletuar pasi keta djelmosha me te vertete bejne nje pune te mire dhe do te sjellim nje ekip me te fresket ne Anfield.”

Advertisements

Komento këtu!

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s